Náramek srdce

Decentní šperky, které Vás rozzáří! Všechny naše šperky jsou navrženy námi a  vyrobeny v České dílně za pomocí moderních technologií ruku v ruce s kvalitní ruční prací českých zlatníků! 

Doba dodání je nyní 7 dní! DŮLEŽITÉ! Barvu šňůrky uveďte do poznámky v objednávce! 

 Popis produktu: 

Náramek vázaný na šňůrce se symbolem srdce (obrys), stříbro (Ag 925). Náramek zdobí decentní přívěsek s naším vygravírovaným logem. Šňůrka je posuvná, takže velikost náramku můžete libovolně upravovat. Velikost odpovídá přibližně obvodu zápěstí 16-19 cm. Vyberte si barvu šňůrky černá / bílá / červená / bronzová / světle šedá. Vyberte vázaní posuvné uzlíky , posuvné šňůrky k utažení.

Vybrat můžete mezi stříbrem, zlaceným stříbrem a zlatem (ryzost 585). V případě, že se varianta ve zlatě ukazuje jako vyprodaná, kontaktujte nás na email nebo instagram. Vyhotovíme Vám jej.

Péče o náramky a uchování:

Stříbro a pozlacené stříbro: nedoporučujeme koupání v chlorované či slané vodě. Uchovávejte na suchém místě. Životnost šperků zkracují nejrůznější parfémy, líčidla a obecně kosmetika. Ztráta lesku, případně tmavnutí stříbra je obvyklý jev. Stříbrné komponenty je potřeba po delší době nošení čistit ( leštícím hadříkem ze zlatnictví čí jemným hadříkem a mýdlovou vodou). Zlato: téměř bez údržbové. 

Materiál
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
9.2.2023 9.2.2023 9.2.2023 Zvolte variantu
690 Kč 850 Kč 1 890 Kč od 690 Kč 570 Kč bez DPH 702 Kč bez DPH 1 562 Kč bez DPH od 570 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Popis produktu není dostupný

Jméno značky: SimplySelf
Kategorie: Doplňky